<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      18.000,- Kčúměsíc.
7-2021  šipka 7-2021  šipka
Pronájem
Byty 3+KK - 3+1
Praha 5
Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk. 82m2. Po rekonstrukci. Výhled na Prahu.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      18.000,- Kč/měsíc
Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk. 82m2. Po rekonstrukci.  šipka 5-2021  šipka

Pronájem

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 5

Praha 5 - Smíchov, byt 3+kk. 82m2. Po rekonstrukci.

Výběr  detail    
      11.000,- Kč/měsíc
Praha 5 - Smíchov, byt 1+kk. 32m2. Po rekonstrukci.  šipka 6-2021  šipka

Prodej

Byty 1+0 - 1+1

 Praha 5

Praha 5 - Smíchov, byt 1+kk. 32m2. Po rekonstrukci.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
říjen    2021
Po4111825
Út5121926
St6132027
Čt7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
 Teodor
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Jak je to s respirátory na pracovišti? Vojtěch upřesnil opatření    Vzhledem ke zhoršující se pandemické situaci začnou od pondělí 25. října a následně od pondělí 1. lisotpadu platit další nová opatření. Týkají se mimo jiné povinnosti nosit respirátor.

Letos není radno vyčkávat s online vánočními nákupy. Bude menší možnost volby    V letošním roce se bude předvánoční šílenství lišit od let předchozích. Online zákazníků je mnohem více, do hry navíc vstupuje inflace. A problémy jsou také s dodávkami zboží při nedostatku čipů.

Velký zátah na lidi pracující načerno po celé republice: Nejhůř na tom byla Vysočina    Nedávno proběhla celorepubliková kontrolní akce s názvem ČMELÁK, která cílila na dodržování zákona o zaměstnanosti a platnost pracovních povolení pro výkon práce cizinců. Nejvíce pochybení bylo odhaleno na Vysočině.

Zdražily potraviny? Víme to přesně. Porovnali jsme letošní a loňské letáky    Letošní podzim je ve znamení zdražování. Jak se to dotklo potravin v supermarketu? Porovnali jsme ceny produktů v loňských a letošních letácích.

Přehledně: Co se mění od pondělí 25. 10. v opatřeních a co od 1. 11.?    Od pondělí 25. října a následně i od 1. listopadu se opět zpřísňují opatření proti šíření koronaviru. Novinky se dotknou testování či restaurací.

Tzv. energošmejdi útočí. Snaží se vydělat na situaci zoufalých lidí. Na co si dát pozor?    Statisíce Čechů po pádu Bohemia Energy narychlo hledají nového dodavatele elektřiny nebo plynu. Velcí dodavatelé ceníky pro nové zákazníky vyšroubovali do závratných výšek. Energetický regulační úřad už dostal první stížnosti na podvodné zprostředkovatele.

Mezi spolužáky jeden pozitivní, všichni musí do karantény. Jak na ošetřovné?    Může nastat situace, kdy je ve třídě pozitivně testovaný žák, a právě proto pošle hygiena celou třídu do karantény. Jak je to se žádostí o ošetřovné?

Do konce října mají někteří povinnost podat daňové přiznání. Koho přesně se týká?    Finanční správa upozorňuje ty daňové subjekty, které využívají zvláštní režim jednoho správního místa (One Stop Shop). Do konce října, tedy 31. října, mají povinnost podat daňové přiznání. Týká se 3. čtvrtletí 2021.

Vánoce v ohrožení. Kvůli nedostatku čipů bude málo elektroniky i myček na nádobí    V poslední době se hodně mluví o nedostatku čipů, problémech s dodávkami zboží i o jeho zdražování. Co k této situaci říkají internetové obchody?

Součinnost zaměstnavatelů vůči exekutorům v nové podobě    Součinnostní dotazy exekutorů dostanou od příštího roku nová pravidla. Doplňuje se exekuční řád a zavádí nový elektronický formulář.

Nové pokuty pro hospody a jejich zákazníky. Toto se od listopadu zavádí    Od 1. listopadu se mění opatření, která opět dolehnou na provozovatele restaurací.

Nebojujte v e-shopu s konkurencí nejnižší cenou, ale správnou cenou    Není nejdůležitější mít v e-shopu nejnižší cenu, ale jde o “správnou cenu”. Základem pro její nastavení jsou data. Nejen to bylo tématem konference Efektivní nástroje pro e-commerce, kterou organizovalo Tuesday Business Network.

V restauracích budou muset od listopadu kontrolovat očkování či testy zákazníků    Od 1. listopadu budou muset restaurace a kluby kontrolovat, zda zákazníci splňují podmínku otn (očkování, negativní test nebo přidělanou nemoc v posledních 180 dnech). Od 25. října se vrátí respirátory na pracoviště. Rozhodla o tom dnes vláda.

Chceme taky Antivirus, ozvaly se cestovní kanceláře    Po automobilovém průmyslu žádají pro sebe obnovení programu Antivirus i cestovní kanceláře. Podle Asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR) jsou vlivem přetrvávajících restrikcí vydávaných státem možnosti příjezdu zahraničních turistů do České republiky stále významně omezeny, mnohdy zakázány, což způsobuje nemalé problémy s udržením pracovníků v oboru i v návazných službách.

Přiznání k DPH za říjen musíte podat již na novém tiskopisu    V návaznosti na novelu zákona o DPH byly implementovány drobné úpravy do formuláře pro daň z přidané hodnoty. Co se změnilo a od kdy budete podávat přiznání na novém vzoru tiskopisu?

Datové schránky pro všechny podnikatele? Známe pro i proti    Do návrhu zákona o elektronizaci se v průběhu projednávání dostala změna v podobě povinnosti datových schránek pro všechny podnikatele. Co to přinese?

Milovníci mléka si připlatí. Latte v nejdražší kavárně vyjde až na 75 korun    Káva je nedílnou součástí života mnoha Čechů a také patří k různým osobním i pracovním schůzkám. Podívejte se, jaké jsou její ceny v kavárnách našich měst.

Podrobně o změnách v otcovské od roku 2022. Týká se i listopadových otců    Otcovská se prodlužuje a mění se i podmínky při hospitalizaci dítěte. Díky přechodným opatřením se změna dotkne i dětí narozených v listopadu letošního roku.

Jak je to s cestovními náhrady u podnikatelů?    Pokud zaměstnavatel vysílá zaměstnance na pracovní cestu, má zaměstnanec nárok na cestovní náhrady. Jak je to ale v případě, kdy se vydá na pracovní cestu sám podnikatel, a jaké výdaje může uplatnit „do nákladů“?

Jak moc zdraží potraviny? Oslovili jsme obchodní řetězce. Tady jsou odpovědi    Zvyšování cen se nevyhýbá ani výrobcům a dodavatelům potravin. Jak na tuto situaci reagují obchodní řetězce?

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

REALITNÍ PORADNA

REALITNÍ KANCELÁŘ PRAHA 6

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

LUKEŠ Invest s.r.o.

LUKEŠ Invest s.r.o.