<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      14.000,- Kč/měsíc
1-2022  šipka 1-2022  šipka
Pronájem
Byty 1+0 - 1+1
Praha 5
Praha 5 - Smíchov, byt po rek. 1+1, 45 m2. Ihned volný.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      14.000,- Kč/měsíc
Praha 5 - Smíchov, byt po rek. 1+1, 45 m2. Ihned volný.  šipka 1-2022  šipka

Pronájem

Byty 1+0 - 1+1

 Praha 5

Praha 5 - Smíchov, byt po rek. 1+1, 45 m2. Ihned volný.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
červenec    2022
Po4111825
Út5121926
St6132027
Čt7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
 Státní svátek
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Únik na daních zmařen. Na dálnici D8 proběhla akce, která odhalila pašeráky    Na konci června probíhala v jednom úseku dálnice D8 kontrolní akce ústeckých, středočeských, pražských a německých celníků. Pátrali po zboží, které mohlo uniknout celnímu dohledu, a uspěli.

Zmrzlinu raději s jedním kopečkem. Češi začali šetřit i na oblíbené zmrzlině    Výrobci a prodejci zmrzliny jsou zatím s letošní poptávkou spokojeni, i když Češi začali výrazně šetřit. Vyplývá to z průzkumu serveru Podnikatel.cz. Letošní počasí prodeji nahrává a start prázdnin a začátek dovolených zájem o zmrzlinu ještě zvýšil.

Finanční správa vydala informaci k placení záloh na silniční daň    V rámci novely zákona o silniční dani došlo k významnému zúžení předmětu daně. Zatímco v minulých letech bylo předmětem daně skoro každé vozidlo využívané k podnikání, nyní jsou předmětem daně pouze nákladní vozidla a jejich přípojná vozidla.

Postačí na polévku stokoruna? Zjistili jsme, za kolik je restaurace nabízejí    Jak se říká, polévka je grunt a někdo si bez ní nedokáže představit jídlo. Jaké jsou její aktuální ceny v českých restauracích?

Blíží se svátky. Budou mít obchody zavřeno?    Stále panují zmatky, o jakých svátcích mají obchody zavřeno. Týká se to i dnů volna v následujícím týdnu? Přečtěte si přehled.

Během letních prázdnin přijdou důchody v trochu jiných termínech    Státní a ostatní zákonem stanovené svátky mají vždy vliv na výplatní termíny důchodů. Nejinak tomu bude i během letošních prázdnin.

Nedali souhlas, nevolejte jim: Jak ale souhlas získat a další otázky k omezení telemarketingu    Ode dneška, 1. července 2022, jsou zakázána marketingová a jiná obdobná volání, pokud si je účastník skutečně nepřeje a toto svoje přání neprojeví ve veřejném seznamu.

Těmito bankovkami ode dneška v obchodě nezaplatíte    Ode dneška, 1. července 2022, již nezaplatíte staršími vzory bankovek nominálních hodnot 100 až 2000 Kč z let 1995 až 1999. Dokdy je možná výměna?

Štěstí v práci na volné noze vám nikdo nedaruje. Jak na něm zapracovat?    Podnikat na sebe znamená i nutnost postarat se o svůj vnitřní pocit štěstí a pohodu. Jak na to jdou podnikatelky na volné noze, které nenechávají spokojenost náhodě?

Jak mohou podnikatelé získat 5% slevu na pojistném na některé zaměstnance?    Zaměstnavatelé získají 5% slevu na pojistném na sociální zabezpečení, a to na určité skupiny zaměstnanců, především pak na částečný úvazek.

Je tu konec otravných telefonátů se "super" nabídkami    Od pátku 1. července 2022 platí zákaz marketingové reklamy nebo jiných obdobných nabídek prostřednictvím sítí nebo služeb elektronických komunikací účastníkům z veřejných seznamů účastníků.

Evidujete dobrovolně tržby? Mohou se objevit komplikace    Elektronická evidence tržeb je v současné době pozastavena. Evidovat tržby ze strany podnikatelů je tedy zcela dobrovolné. Pokud tak dále činíte, počítejte s komplikacemi.

Čekací doba na nové auto je až 2 roky. Vyplatí se koupit ojetinu?    V médiích se hovoří o nedostupnosti jak nových, tak ojetých vozů. Oslovili jsme proto tuzemské prodejce a zjistili, jaká je situace.

Souhrn legislativních změn pro zaměstnance i zaměstnavatele    Připravili jsme souhrn novinek, se kterými se museli zaměstnavatelé vypořádat od začátku roku 2022 a které je v nejbližší době čekají. Rozhodně jich není málo.

Jednorázovému příspěvku 5000 Kč na dítě už nic nebrání, podepsal jej i prezident    Prezident Miloš Zeman dnes podepsal návrh zákona, který zavádí příspěvek 5000 Kč na dítě. Vyplácet by se měl začít v srpnu.

Alza se vrací na Heureku. Dříve přitom ostatním e-shopům radila, jak z ní odejít    Největší tuzemský e-shop Alza.cz se po 6 letech vrací na srovnávač Heureka.cz. Důvodem je, že Heureka už nemá stejného majitele jako Mall Group.

Zaměstnavatelé získají 5% slevu na pojistném u částečných úvazků, schválil Senát    Zaměstnavatelé získají u vybraných skupin zaměstnanců na částečný úvazek 5% slevu na pojistném. Návrh novely dnes schválil Senát.

Poskytování finančních prostředků do společnosti prostřednictvím společníka    Pokud je v rámci podnikatelské činnosti zapotřebí společnost financovat, mají společníci na výběr z několika možností. Ne vždy však dosáhnou na půjčku od bankovních nebo nebankovních institucí.

Na doplacení vyšší nezabavitelné částky mají vyšší šanci zaměstnanci než důchodci    Nejvyšší soud určil, že do nezabavitelné částky se počítá i mimořádné navýšení nákladů na bydlení. Zpětně získat rozdíl však nemusí být snadné.

Organizátoři letních táborů zdražili, ale mohou prodělat. Na čem nehodlají šetřit?    V naší republice jsou dětské letní tábory tradičním způsobem, jak si užít prázdniny. Jak se jejich organizátoři staví k všeobecnému zdražování?

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

REALITNÍ PORADNA

REALITNÍ KANCELÁŘ PRAHA 6

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

LUKEŠ Invest s.r.o.

LUKEŠ Invest s.r.o.