<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
  20.000,- Kč/měsíc.   25.000,-
Praha 6 - Petřiny, byt 3+1, terasa. 138m2. Garážové stání. U st. M.  šipka 11-2017  šipka

Pronájem

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 6

Praha 6 - Petřiny, byt 3+1, terasa. 138m2. Garážové stání. U st. M.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
březen    2018
Po5121926
Út6132027
St7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825
 Eduard
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Ministerstvo upletlo na drobné podnikatele byrokratický bič. Týká se EET    [2 minuty čtení] Resort financí předložil novelu zákona o evidenci tržeb. Drobným podnikatelům ve snaze evidenci ulehčit přichystalo byrokratický oříšek. Ministerstvo financí předložilo do připomínkového řízení novelu zákona o evidenci tržeb, se kterým v prosinci „zamávali“ ústavní soudci. Koncem minulého roku zrušili některé části zákona. Ústavní soud zrušil EET na platby kartou a také náběh 3. a 4. vlny

Když pan Vajíčko uváděl televizní reklamy: Zavzpomínejte si na TV retro    [1 minuta čtení] Připomeňte si televizní reklamy, které lákaly ke koupi na televizních obrazovkách za socialismu. Jak se propagovaly žvýkačky, drogerie nebo potraviny? Reklama, jako jeden z běžně využívaných marketingových nástrojů dnešní doby, se na televizních obrazovkách objevovala i v dobách, kdy bylo zboží nedostatek.

Povoláním šperkař svatebních prstenů. Navštívili jsme ho v jeho dílně    [8 minut čtení] Michal Kadaník vystudoval strojárnu, ale šperkařina, jíž se na vlastní pěst věnoval už jako teenager, ho přitáhla. Vyučil se zlatníkem a tvoří autorské šperky. Tvrdí, že ve škole se naučil spíše tradiční šperkařské řemeslo, jak se dělalo třeba i před sto lety. Na všechno ostatní si už potom v praxi musel přijít sám.

Co je zábor veřejného prostranství a k čemu podnikatelům slouží?    [4 minuty čtení] Co vše spadá pod pojem veřejné prostranství, k čemu si může podnikatel prostranství zabrat a kolik za to eventuálně zaplatí? Čtěte také, jak o něj žádat. Pojem zábor veřejného prostranství znamená, že si podnikatel může za odpovídající poplatek pro sebe zabrat určitou část (plochu) veřejného prostoru neboli prostranství (např. ulice či náměstí) a využívat jej mj. ke svým podnikatelským aktivitám.

Prodával hmotný majetek, který má jako příjem. Může použít paušální výdaje?    [1 minuta čtení] V jakých případech lze uplatnit výdajové paušály a vztahují se na příjmy, které se týkají prodeje hmotného majetku? Následující dotaz je převzat z odborných poraden, které jsou dostupné všem čtenářům serveru Podnikatel.cz. Odpovídá daňový poradce Jan Molín.

Čeští podnikatelé stále využívají bílé koně, převedou na ně firmu před krachem    [1 minuta čtení] Fyzické osoby většinou už s množstvím exekucí na krku, to jsou bílí koně, na které někteří čeští podnikatelé převádějí firmu těsně před krachem. Za posledních 5 let tímto způsobem změnilo svého majitele více než 1100 českých firem. Vyplývá to z analýzy rizikového chování tuzemských firem společnosti Bisnode.

Novinka na Facebooku: Propagujte své výrobky pomocí 3D modelů    [4 minuty čtení] Facebook udělal před pár dny krok dopředu a umožnil uživatelům přidávat 3D posty. Pro koho představují největší příležitost? Nyní můžete na Facebook umístit příspěvek obsahující 3D model a nechat tak uživatele, aby si tento projekt snadno otáčeli ze všech stran pouhým pohybem myši nebo poklepáním na obrazovku. Nejde o žádný game-changer pro Facebook jako celek, ale o atraktivní formát, který uživatele baví a hlavně umožňuje prohlédnout si produkt mnohem blíže a detailněji, vysvětluje Klára Muranová, Business development director z agentury Peppermint digital. Uživatelům to může ulehčit také kupní rozhodnutí – prohlédne si produkt ze všech stran a přesvědčí se o tom, jestli se mu opravdu líbí natolik, že si jej i koupí.

Impaktové investování se těší oblibě v rodinných firmách. O co se jedná?    [5 minut čtení] Z jakého důvodu začíná člověk podnikat nebo investovat? Jaký je jeho záměr? Jak vysoké si přitom dává cíle? Jaké dopady své investice nebo byznysu sleduje? To jsou otázky, které si lze klást při přemýšlení o podnikání nebo plánování investic. Motivace k investici či začátku podnikání jsou přitom různé. Nejen zisk.

Vláda odmítla zmírnit protikuřácký zákon. Na posouzení jeho dopadů je brzy    [1 minuta čtení] Návrh, který připouští například zavedení kuřáren, od vlády zelenou nedostal. Devět měsíců od platnosti protikuřáckého zákona je na hodnocení jeho dopadů brzy. Návrh na zmírnění protikuřáckého zákona podepsalo 86 poslanců ze všech stran vyjma lidovců. Výjimku by nově měly malé bary, které nepodávají jídlo. Restaurace a další zařízení by pak mohly zřídit kuřárny.

Pozvolný pokles zájmu o Účtenkovku pokračuje. Ubylo jak hráčů, tak účtenek    [2 minuty čtení] Dalšího slosování účtenkové loterie, které proběhne zítra, se zúčastní méně hráčů než v kole předchozím. Pokles nastal také u počtu registrovaných účtenek. Účtenková loterie má před sebou od svého spuštění již páté kolo slosování. Na programu je 15. března. Losovat se bude z celkového počtu více než 13 620 000 platných účtenek, které zařadilo do slosování zhruba 422 000 hráčů, uvádí ministerstvo financí na svých stránkách. Každý hráč tak zaregistroval v průměru 32 platných účtenek.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

KontaktyFirem.cz

Realt.cz

Mobilheimy celoroční