<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      4.300.000,- Kč.
Praha 5 - Stodůlky, byt 3+1 + lodžie. OV. U domu zeleň.  šipka 3-2018  šipka

Prodej

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 5

Praha 5 - Stodůlky, byt 3+1 + lodžie. OV. U domu zeleň.

Výběr  detail    
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 6 - Střešovice, byt 3+1 + balkon. Garáž. OV.  šipka 4-2018  šipka

Prodej

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 6

Praha 6 - Střešovice, byt 3+1 + balkon. Garáž. OV.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
prosinec    2018
Po310172431
Út4111825
St5121926
Čt6132027
7142128
So18152229
Ne29162330
 Lýdie
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Blíží se termín další splátky zálohy na daň. Kterých poplatníků se týká?    [2 minuty čtení] Je tu další z termínů, kdy je nutné uhradit zálohu na daň z příjmů. Ten se týká vše poplatníků, kteří mají tuto povinnost. Poplatníci, kteří jsou povinni hradit zálohy na daň, mají před sebou další z termínů. Další ze plátek se hradí vždy nejpozději k 15. prosinci. Vzhledem k tomu, že tento den vychází na sobotu, je termín posunut na pondělí 17. prosince.

10 užitečných byznys tipů od těch, jež jsme představili v Příbězích podnikatelů    [8 minut čtení] Seriál Příběhy podnikatelů dává každý týden nahlédnout do jednoho podnikatelského zákulisí. Vzniká tak zásobárna zkušeností, které se mohou hodit ostatním. Podnikatelky a podnikatelé totiž otevřeně mluví o tom, co se jim v byznyse osvědčilo a co je podle nich lepší nezkoušet. Co jsme tedy v roce 2018 také zjistili?

Velký přehled podnikatelských účtů a poplatků, které se s nimi pojí    [4 minuty čtení] Podnikatelské účty jsou stále velmi oblíbeným produktem našich bank a jejich nabídka se stále vylepšuje. Podívejte se, jak jsou na tom na sklonku tohoto roku. Podnikatelský účet je obdobou běžného účtu a z hlediska zákona není nutné jej mít zřízený. Kromě lepší přehlednosti v příjmech a výdajích v rámci podnikání nebo při účtování patří k jeho výhodám například to, že je možné si k němu nechat vystavit kreditní kartu pro podnikatele nebo získat podnikatelský úvěr.

Odměňují berňáky úředníky podle toho, kolik podnikatelům doměří na daních?    [1 minuta čtení] Finanční úřady udělily za letošní rok takřka 1900 odměn vázaných na výši takzvané daňové doměrky, uvedly Hospodářské noviny. Finanční správa to však odmítá. Podle Hospodářských novin (HN) obeslalo Generální finanční ředitelství (GFŘ) na příkaz ministerstva všech čtrnáct krajských finančních ředitelství i Specializovaný finanční úřad interním dokumentem s názvem Žádost o určení odměn vázaných na výši doměrků za rok 2018. Dokument mají HN k dispozici stejně jako všechny odpovědi obeslaných ředitelství. Na GFŘ se shromáždily informace o 1891 takto vyplacených odměnách, upřesnily HN. Prémie jsou vypláceny úředníkům za kontroly v oblastech převodních cen a daňových odpočtů na vědu a výzkum.

Ministerstvo utratilo půl milionu Kč za další roadshow k Účtenkovce    [1 minuta čtení] Ve Zlínském a Jihomoravském kraji aktuálně probíhá další roadshow k Účtenkovce. Ministerstvo financí za ni zaplatilo 520 300 Kč s DPH. Aktuální roadshow k účtenkové loterii je již třetí v pořadí. Jak zjistil server Podnikatel.cz z Hlidacsmluv.cz, celkově za ně ministerstvo financí utratilo již přes 1,6 milionu Kč.

Další obrat, tentokrát Schillerové. Limity u výdajových paušálů se nakonec zvýší    [4 minuty čtení] Ministryně financí Alena Schillerová obrátila o 180 stupňů a uvedla, že podpoří zvýšení zastropování u výdajových paušálů na dvojnásobek. Až doposud přitom Alena Schillerová razantně vystupovala proti a předešlý návrh z dílny ODS, který zvýšení přinášel, Sněmovna v září letošního roku hlasy ANO a ČSSD odmítla. Novinky by měly platit už pro zdaňovací období 2019.

Češi milují psy a utrácejí za ně. Jak se v péči o čtyřnohé chlupáče podniká?    [5 minut čtení] Dvoumilionová psí populace v Česku táhne také specializované podnikání. A to od psího jídla či chovatelských potřeb, po psí hotely i zvířecí kosmetické salony. Jestli se totiž Češi v něčem opravdu činí, je to chov psů. V něm patří Česko k evropským premiantům. A chlupáči si dopřávají nejen střih, ale třeba i barvení.

Myslete na změnu zálohy na zdravotko. O kolik se zvyšuje a kdy ji změnit?    [2 minuty čtení] Od nového roku se zvyšuje minimální záloha OSVČ na zdravotní pojištění. Částku v nové výši je nutno odvést již počínaje lednovou platbou pojistného. Zálohy na zdravotní pojištění se zvyšují téměř každý rok. Ani rok 2019 nebude výjimkou. V novém roce se minimální záloha OSVČ zvyšuje z dosavadních 2024 na 2208 Kč.

Rekordní rok 2018? Pravděpodobně vznikne nejvíce firem v historii    [2 minuty čtení] Letos vznikne více než 32 tisíc nových společností, o něco více než v roce 2017 a nejvíce v historii České republiky. Ve kterých krajích se nejvíce daří? České ekonomice se daří, a to nahrává i poli podnikatelskému. Podle odhadů by měl být rok 2018 rekordní co se počtu nově vzniklých společností týká.

Na mzdový list zaměstnance patří veškeré příjmy. I ty od daně osvobozené    [4 minuty čtení] Někteří zaměstnavatelé stále nedodržují povinné náležitosti mzdového listu. Jednoznačně sem patří příspěvek na stravenku, stravování, vstupenky i jiné benefity. Jejich neuvádění by se mohlo zaměstnavatelům nevyplatit. Jak si poradit s problematickým uváděním nepeněžních příjmů, vysvětluje Generální finanční ředitelství.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti