<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.  šipka 9-2017  šipka

Prodej

Pozemky

 Praha 4

Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.

Výběr  detail    
      0,- Připravujeme.
Chalupa v Jizerkách na kopci u Josefova dolu. Výhled do okolí.  šipka 8-2017  šipka

Prodej

Rekreační objekty

 Jablonec nad Nisou

Chalupa v Jizerkách na kopci u Josefova dolu. Výhled do okolí.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
říjen    2017
Po29162330
Út310172431
St4111825
Čt5121926
6132027
So7142128
Ne18152229
 Sabina
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Pilný zaútočil kvůli zajišťovákům na novináře. Jsou prý hybridní hrozbou    Ministr financí Ivan Pilný zaútočil dopisem na novináře, kteří upozorňují na problematiku spojenou s vydáváním zajišťovacích příkazů. Jsou prý hybridní hrozbou. Pilný dopis poslal ministrovi vnitra Milanovi Chovancovi kvůli reportážím novinářů o zajišťovacích příkazech a Andreji Babišovi, které zveřejnil server Seznam Zprávy. Po Chovancově Centru proti terorismu a hybridním hrozbám žádá radu, jak „postupovat proti této mediální dezinformační kampani,která dle názoru ministerstva naplňuje znaky hybridních hrozeb, tak jak jsou definovány v Auditu národní bezpečnosti.“ Na dopis upozornil server Neovlivni.cz.

Firma FAU vrací úder. Podala trestní oznámení, že berní úřady řídí někdo zvenčí    Firma FAU, která skončila v loňském roce po zásahu berních úředníků a celníků v insolvenci, podala trestní oznámení. Podle firmy FAU totiž existuje podezření, že finanční správu řídí subjekt, který stojí mimo ni, a že finanční správa vydala zajišťovací příkazy na pokyn tohoto subjektu. Soudy v posledních měsících už zrušily zajišťovací příkazy na firmu FAU v hodnotě přesahující půl miliardy korun.

Náhrada mzdy pro rok 2018. Marodit bude výhodnější    Pracovní neschopnost bude od roku 2018 příjemnější. Alespoň z pohledu finanční kompenzace. Zvyšuje se náhrada mzdy i nemocenské. Náhrada mzdy poskytovaná zaměstnavatelem i následné nemocenské od České správy sociálního zabezpečení se díky redukčním hranicím zvyšuje.

Udělejte si strýčka a začněte s přípravou na GDPR v předvánoční kampani    Blížící se konec roku s sebou sice nese celou řadu povinností, ale už je potřeba začít myslet i na to, co přinese příští rok. Nenechte je na poslední chvíli. Využijte předvánočních kampaní k získání souhlasu se zpracováním osobních údajů vašich zákazníků. Je to ideální příležitost k naplnění povinností plynoucích z GDPR.

Praktiky berňáku: Prémie za doměřování daní a nájem pro šéfa za 1500 Kč    Úředníci doměří podnikatelům daně a dostanou prémie. Celkově až 400 tisíc korun. A jejich šéf Martin Janeček bydlí v centru Prahy za necelých 1500 Kč. Finanční správa to popírala, teď se ale ukázalo, že vše je pravdou. Jak vyplývá z interního materiálu Generálního finančního ředitelství, berní úředníci dostávají odměny za doměřování daní podnikatelům.

Chcete v podnikání používat e-fakturu? Musíte splnit hned několik podmínek    E-faktura šetří čas i peníze a především uleví od administrativy. Ve veřejné sféře není ale akceptace e-faktur dořešena. Česká i mezinárodní legislativa používání e-faktury umožňuje. Musí však obsahovat všechny povinné prvky.

Na pera, trička, deštníky a další věci s logem Účtenkovky padlo půl milionu Kč    Ministerstvo si před dvěma týdny objednalo výrobu propagačních předmětů k Účtenkovce. Cena zakázky činí 443 530 Kč bez DPH (536 671 Kč s DPH). Jedná se o předměty, na kterých bude logo „Účtenkovka“. Konkrétně jde například o propisky, trička, tašky, nákupní tašky s podvozkem, hrníčky, deštníky nebo o zimní rukavice s možností ovládat dotyková zařízení.

Zatočte s trémou a místo noční můry si z ní udělejte spojence    Potíte se, třesete, rudnete, selhává vám paměť, když mluvíte před lidmi? Pak znáte důvěrně trému. Ta se však dá pozitivně využít a není potřeba se jí podvolit. Tréma je strašák a téma, kterému se málokdo, kdo veřejně vystupuje, vyhne. Je škoda, když mají podnikatelé co říct a nedělají to jen proto, že je omezuje tréma.

Jak založit živnost?    Kdo smí a naopak nesmí provozovat živnost, jaké dokumenty při založení živnosti vyplnit a jaké úřady obeznámit? Čtěte odpovědi na tyto otázky. Živnost v Česku může provozovat jak fyzická, tak i právnická osoba, pokud splní podmínky dané živnostenským zákonem.

Další průšvih u zajišťovacích příkazů. Položily konkurenta Babišova Agrofertu?    Likvidace fungující rodinné firmy, a to jen na základě nepodloženého podezření, že by snad mohla podvádět na daních. Další průšvih u zajišťovacích příkazů. Další obětí zajišťovacích příkazů se stala rodinná firma KM PLUS na Chrudimsku na výrobu chemikálií. Na případ upozornil server Seznam zprávy.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

KontaktyFirem.cz

Realt.cz

Mobilheimy celoroční