<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
Počasí   Počasí   Počasí
srpen    2018
Po6132027
Út7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825
Ne5121926
 Johana
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Minimální mzda na úrovni 50 % mzdy průměrné? Podle firem jde o podraz    [2 minuty čtení] Zástupci podnikatelů kritizují ministryni práce a sociálních věcí Jana Maláčovou, že svým návrhem o výši minimální mzdy popírá princip sociálního dialogu. Ministryně totiž navrhuje, aby minimální mzda odpovídala polovině průměrné mzdy z předloňska. Jak ale upozornil Svaz průmyslu a dopravy ČR, na předchozích tripartitách se pracovalo s koeficientem 44 procent průměrné mzdy. Svazu vadí, že ministryně s podnikateli vyšší koeficient vůbec neprobírala a rozhodla tak samovolně po schůzce s odbory, které se zástupci podnikatelů nezúčastnili.

Účtenkovka neplní cíle, je načase tuto celonárodní Matějskou pouť ukončit    [4 minuty čtení] [KOMENTÁŘ] Jen na výhry a provoz Účtenkovky zaplatí daňoví poplatníci 80 milionů Kč ročně. Stanovený účel navíc loterie neplní. Je čas ji ukončit. Účtenkovka ztratila schopnost přilákat nové hráče, počet stávajících klesá a zůstávají jen herní „štamgasti“. Ztrácí se tak smysl loterie. Ruku v ruce s tím navíc ministerstvo nesleduje detailní údaje, díky kterým by mohlo (ne)efektivitu vyhodnotit.

Co a kdy udělat v rámci vánoční kampaně v e-shopu? Tady je návod a harmonogram    [4 minuty čtení] Máme tady závěrečný díl našeho letně-vánočního speciálu, proto se sluší a patří vše řádně shrnout a dát již vyřčeným doporučením časový kontext. Následující řádky proto berte i jako jakýsi checkbox, který vám pomůže s plánováním vánoční kampaně.

Jak je to s platbou pojistného, jestliže má zaměstnanec neplacené volno?    [2 minuty čtení] Nastoupí-li zaměstnanec na delší neplacené volno, kdo za něj v té době hradí zdravotní pojistné a kolik činí pojistné? Zaměstnanec požádal svého zaměstnavatele o neplacené volno, během kterého odjel na delší cestu po Jižní Americe. Jak je to platbou zdravotního pojištění? Musím ho platit sám jako osoba bez zdanitelných příjmů?

Závažně porušili zákon o evidenci tržeb, berňák jim podnik zavřel    [2 minuty čtení] Pokud je hrubě porušován zákon o evidenci tržeb, může finanční správa přistoupit k uzavření podniku. K tomu hrozí ještě půlmilionová pokuta. Sankce za porušování zákona o evidenci tržeb rozhodně nejsou zanedbatelné. Pokud se podnikatel porušení dopouští opakovaně, může mu být jeho podnik uzavřen. A tak se také stalo v Praze, kde byl uzavřen non-stop bar.

Soud rozhodl. Neplatně podaná výpověď se může šéfům vymstít    [4 minuty čtení] Náhrada mzdy zaměstnanci ve spojitosti s neplatnou výpovědí nebude zanedbatelná. Zaměstnavatel se může „zhojit“ na manažerech, kteří o ní rozhodli. Důsledky neplatné výpovědi jsou nepříjemné pro všechny zúčastněné. Navíc je tu i poměrně nedávné rozhodnutí Nejvyššího soudu.

Kondomový byznys je pořád plný tabu. V Primerosu bojují otevřeností a designem    [8 minut čtení] Když bylo Romanovi Kociánovi 29 let, skončil v korporátu a pustil se do podnikání. Od té doby vlastní a vede firmu s dlouhou tradicí na výrobu kondomů Primeros. Rodinný podnik přitom dobývá kondomový byznys v Česku i zahraničí. I když doma naráží na tabu, jde proti němu otevřeností i vypiplaným a oceňovaným designem.

Sešup pokračuje, Účtenkovka přišla o dalších 18 tisíc hráčů a 860 tisíc účtenek    [2 minuty čtení] Propad zájmu o účtenkovou loterii i nadále pokračuje. Posledního slosování se zúčastnil nejnižší počet hráčů od startu loterie. Celkově alespoň jednu účtenku zaregistrovalo 361 837 hráčů, což je o 18 tisíc méně než před měsícem. Nízký byl i počet účtenek ve slosování, který činil 13,2 milionu. To je druhý nejhorší výsledek od startu loterie. Dnešní dopoledne se navíc web Účtenkovky potýkal s technickými problémy, kdy vypršela platnost SSL certifikátu a prohlížeče hlásily, že připojení není soukromé.

Krátkodobé pronájmy jsou spojeny s celou řadou povinností. Vyplatí se to vůbec?    [3 minuty čtení] Byznys s krátkodobými pronájmy přes Airbnb si v Česku našel své místo. Je však spojen s celou řadou povinností, o kterých pronajímatelé mnohdy ani neví. Krátkodobé pronájmy začínají pomalu ale jistě nabírat na oblibě. Pro pronajímatele mají mnohdy dvojnásobnou výnosnost než ty dlouhodobé. Podle České asociace pronajímatelů a ubytovatelů v soukromí jde zhruba o 10 procent.

Opoziční novela k zajišťovacím příkazům? Nekoncepční a navíc s křížkem po funuse    [4 minuty čtení] Nejen vláda, ale i odborníci odmítají opoziční novelu, podle které by měl o vydání zajišťováků rozhodovat soud. Je nekoncepční a přichází navíc pozdě. Podle odborníků se problém po zásazích Nejvyššího správního soudu (NSS) celkem stabilizoval a navrhovaná úprava je navíc v rozporu s koncepcí správního soudnictví, které je založeno na přezkumu rozhodnutí, které vydávají správní orgány.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti