<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      12.000,- Kč/měsíc
1-2021  šipka 1-2021  šipka
Pronájem
Byty 3+KK - 3+1
Praha 6
Praha 6 - Břevnov, zařízený byt 3+kk. 61 m2. Garážové stání.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      11.000,- Kč/měsíc.
Praha 6 - Střešovice, zařízený byt 2+kk./ balkon, 59 m2.  šipka 2-2021  šipka

Pronájem

Byty 2+KK - 2+1

 Praha 6

Praha 6 - Střešovice, zařízený byt 2+kk./ balkon, 59 m2.

Výběr  detail    
      12.000,- Kč/měsíc
Praha 6 - Břevnov, zařízený byt 3+kk. 61 m2. Garážové stání.  šipka 1-2021  šipka

Pronájem

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 6

Praha 6 - Břevnov, zařízený byt 3+kk. 61 m2. Garážové stání.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
duben    2021
Po5121926
Út6132027
St7142128
Čt18152229
29162330
So3101724
Ne4111825
 Irena
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Chce vrátit kompenzační bonus kvůli nároku na jinou podporu. Jak na to?    [2 minuty čtení] Je možné vrátit vyplacený kompenzační bonus poté, co podnikatel zjistí, že je pro něj jiná covid podpora výhodnější. Jaký je postup? Finanční správa v rámci častých praktických otázek a odpovědí, které se týkají právě finančních podpor od státu podnikatelům, kteří byli zasaženi vládními opatřeními, nabízí odpověď na následující situaci.

V jaké podobě zasílat záznamy o testování zaměstnanců zdravotní pojišťovně?    [1 minuta čtení] Aby mohlo být testování zaměstnanců ve firmách zdravotní pojišťovnou proplaceno, je nutné dodat požadované podklady. V jaké formě? Přehled daňových povinností v nadcházejícím týdnu, vzory šablon a výběr z diskuzí tradičně přinášíme v BusinessCenter Bulletinu. V něm najdete mimo jiné odpověď na otázku, v jaké formě zasílat záznamy o testování zaměstnanců na zdravotní pojišťovnu.

E-shopy okrádají zákazníky méně. Vznikly ale nové a rizikové, říká šéf ČOI    [8 minut čtení] Covid zamával i s činností České obchodní inspekce. Počet podnětů se sice nezvýšil, ale vznikly nové a rizikové e-shopy, které jsou předmětem kontroly. Na Českou obchodní inspekci (ČOI) se valí stále více povinností, kapacita na kontroly ale často i kvůli vládním opatřením nestačí. Jak v rozhovoru pro server Podnikatel.cz upozornil ústřední ředitel ČOI Mojmír Bezecný, v době covidu vznikly nové a rizikové internetové obchody. S jejich identifikací pomůže webová stránka Rizikove.cz, kde si spotřebitelé mohou ověřit, zda je e-shop rizikový.

Končí lhůta pro žádosti o „starý“ kompenzační bonus, pro některé je výhodnější    [6 minut čtení] Dnes končí lhůta pro podání žádosti za poslední 6. bonusové období „starého“ kompenzačního bonusu. Oproti novému je pro některé podnikatele výhodnější. Činí taxativně 500 Kč, což v některých případech může být více, než kolik dostanou podnikatelé v rámci nového bonusu. Jde také kombinovat s ošetřovným pro OSVČ.

Přihlásil vás zaměstnavatel na sociálku? Ujistěte se, jinak budete mít problém    [3 minuty čtení] Když člověk nastoupí do nové práce, málokdy se ujišťuje, že ho nový chlebodárce řádně přihlásil k nemocenskému a důchodovému pojištění. Ujistit by se ale měl. Po nástupu na nové pracovní místo se zpravidla předpokládá, že pokud má vůči novému zaměstnanci zaměstnavatel nějaké povinnosti, tak je splní. Ne vždy se tak ale stane. Jak upozorňuje Česká správa sociálního zabezpečení, může to být pak pro zaměstnance velký problém.

Poslední možnost žádat o kompenzační bonus za 6. období. Pak nárok zanikne    [1 minuta čtení] Šesté bonusové období, za které mohou OSVČ a společníci žádat o kompenzační bonus, je od 24. 1. do 15. 2. 2021. Žádat lze do 16. dubna 2021. Podnikatelé mají poslední 2 dny na to, aby podali žádost o kompenzační bonus za 6. bonusové období. Jde o poslední z tzv. podzimních kompenzačních bonusů.

Klient v šoku: Nevědomky ho přeregistrovali k jiné pojišťovně. Co teď?    [8 minut čtení] Přeregistrace k jiné pojišťovně je možná jednou za rok a jedná se o běžnou praxi. Co když se však stane bez vašeho vědomí? Každý má právo vybrat si podle svého rozhodnutí jednu ze sedmi zdravotních pojišťoven v České republice s tím, že ji může změnit jednou za 12 měsíců a k dispozici jsou dva možné přestupní termíny. Hana Kadečková, tisková mluvčí ze Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky, doporučuje změnu zdravotní pojišťovny dobře promyslet a především předem zjistit u svých lékařů, s jakými pojišťovnami mají uzavřené smlouvy. Rozhodně se nenechat přepadnout na ulici a tam něco ve spěchu podepisovat a neposkytovat lehkovážně své osobní údaje, zdůrazňuje.

K vyplnění daňového přiznání využijte interaktivní formulář nebo šablonu    [6 minut čtení] S pomocí chytrého formuláře je běžné daňové přiznání hračkou. Připravili jsme jednoduchý návod s příkladem kombinace zaměstnání a příjmů z pronájmu majetku. Vyplnění daňového přiznání prostřednictvím interaktivního tiskopisu je snadné. Stále je možné přiznání bez vyměřených sankcí podat. Eventuální doplatek však musí být včas uhrazen. Pro klasické formuláře se prominutím sankcí termín „posouvá“ do 3. května 2021, pro elektronická podání až do 1. června 2021. Je jedno, zda se jedná o zaměstnance či podnikatele.

Termín pro podání daňového přiznání se blíží, otevřou opět 2+2 finanční úřady    [1 minuta čtení] Lhůta pro podání daňového přiznání byla sice prodloužena, ale první termín se i tak již blíží. Finanční správa proto opět otevře svá pracoviště 2+2. Úřady v režimu 2+2 otevřou v pondělí 19. dubna a budou mít úřední hodiny vždy v pondělí a ve středu. Termín pro papírová přiznání vyprší 3. května, elektronická lze podat až do 1. června.

Program Antivirus by měl pokračovat i v květnu, shodla se tripartita    [1 minuta čtení] Tripartita se na včerejším zasedání shodla, že by program Antivirus měl pokračovat navzdory rozvolnění i v květnu. Příslušný návrh již připravilo ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV). Vláda by o něm měla jednat příští pondělí.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

REALITNÍ PORADNA

REALITNÍ KANCELÁŘ PRAHA 6

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

LUKEŠ Invest s.r.o.

LUKEŠ Invest s.r.o.