<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
    Ochrana osobních údajů GDPR
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 6 - Dejvice, zděný byt 3+1 + balkon, garáž. U domu zeleň.  šipka 2-2018  šipka

Prodej

Byty 3+KK - 3+1

 Praha 6

Praha 6 - Dejvice, zděný byt 3+1 + balkon, garáž. U domu zeleň.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
říjen    2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825
5121926
So6132027
Ne7142128
 Sabina
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Podnikatel.cz
Podnikatel.cz

Dohoda o pracovní činnosti 2019. Do částky 2999 Kč je výhodnější    [4 minuty čtení] Zvyšuje se limit pro odvody u dohody o pracovní činnosti. Sociální a zdravotní pojištění se bude platit až při sjednaném příjmu alespoň 3000 Kč měsíčně. Zaměstnavatelé mohou mimo pracovní poměr a dohodu o provedení práce sjednat se zaměstnancem také dohodu o pracovní činnosti.

Má teprve 20 let. Jeho firma Vasky navazuje na obuvnickou zlínskou tradici    [8 minut čtení] Obuvnických firem ubývá, ale my jsme vyrazili za Václavem Staňkem z firmy Vasky, které se daří a představuje opravdové zhmotnění svých vizí. Václav Staněk má teprve 20 let, ale už má čtyři firmy a před sebou spoustu plánů. My jsme se za ním vydali s cílem zjistit více o Vaskách, kvalitní a moderní české obuvi.

Jakou výši pojistného by měl hradit, aby na nemocenské nepobíral almužnu?    [2 minuty čtení] Jak vysoké by měly být zálohy na pojistné OSVČ, aby v případě nemocenské dosáhla alespoň na 10 až 12 tisíc korun? Osoby samostatně výdělečně činné hradí nemocenské pojištění na základě svého vlastního rozhodnutí. Není to totiž jejich povinnost.

Šéf finanční správy Janeček končí, poslední kapkou byla kauza svatebních hostin    [1 minuta čtení] Dlouhodobě kritizovaný šéf finanční správy Martin Janeček by měl do konce roku skončit ve funkci. Poslední kapkou byly dopisy ohledně svatebních hostin. Martin Janeček byl kritizovaný odbornou veřejností i politiky především za postupy finanční správy při vydávání zajišťovacích příkazů, které soudy v desítkách případů zrušily jako neoprávněně vydané. Definitivně mu pak dle médií „měla zlomit vaz“ kauza dopisů novomanželům ohledně jejich svatebních hostin.

EET se zas bude týkat i nevidomých OSVČ. Vláda a opozice se z toho viní navzájem    [5 minut čtení] Novela, která zavádí opětovné osvobození nevidomých OSVČ od EET, nestihne být schválena do konce letošního roku. Vláda z toho viní opozici, opozice zase vládu. Nařízení, které zrakově postižené osvobozuje od EET, bude zrušeno kvůli rozhodnutí Ústavního soudu, a to k 31. prosinci 2018. Ministerstvo financí sice v novele, kterou připravilo, navrhuje zrakově postižené OSVČ z EET opět vyjmout, návrh však nestihne být do konce roku na 99 % schválen. Aktuálně se totiž teprve nachází v prvním čtení. Podle ministryně Aleny Schillerové za to může opozice, která prý při projednávání novely obstruuje. Opozice to ale odmítá a za vinu to naopak dává vládě.

Generaci Z klasickou reklamou neoslníte    [6 minut čtení] Generace Z dorůstá do věku, kdy je o ní slyšet, hledá si práci a firmy na ni cílí kampaně. Právě proto vám přinášíme tipy, jak ji zaujmout. Do generace Z se počítají mladí lidé narození v letech 1995 až 2014, tudíž vyrůstali ve světě, kde není připojení k internetu žádným problémem. Tím pádem jsou technicky zdatní, využívají nové technologie a online novinky a zajímají se o ně. Offline a online jim splývá dohromady a je to pro ně jeden plně integrovaný svět, dodává Nikol Stolle, CEO z agentry Socialsharks.

Atraktivita daňových rájů slábne, české firmy se z nich stahují    [1 minuta čtení] Počet českých společností, které mají vlastníka se sídlem v daňovém ráji, se snižuje. O které země zájem klesá a kam naopak firmy svůj kapitál přesouvají? České firmy mají o přesun svého kapitálu do zemí, kde mohou platit nižší daně, stále menší zájem. Pomalu ale jistě se z nich stahují. Pokles táhne hlavně stěhování ze Nizozemí.

Kontroly korunových dluhopisů neproběhly kvůli politickému nátlaku, uvedly soudy    [4 minuty čtení] Některé firmy podaly žalobu na finanční správu, že kontroly korunových dluhopisů byly uskutečněny na základě politického nátlaku. Soudy to však odmítly. O kontrolách korunových dluhopisů dokonce rozhodoval už i Nejvyšší správní soud (NSS). I ten ale potvrdil, že kontroly byly v pořádku. Celkově úřady zatím ukončily stovku daňových kontrol, přičemž 49 daňových subjektů podalo daňové přiznání. Na 28 firem pak finanční správa podala trestní oznámení.

Jak bojovat o lidi, když na to nemáte? Peníze nejsou to jediné, co lidi ocení    [5 minut čtení] [KOMENTÁŘ] Boj o lidi je dnes pro firmy každodenní realitou. Čím může malá firma konkurovat těm velkým, když své lidi nemůže přeplatit a ohromit benefity? Ze své podstaty malého podniku a týmu může lidem nabídnout i jiné hodnoty, které mohou být pro ty, co hledají novou práci, neméně nosné. A někdy dokonce víc.

Lze použít faktury jako doklad pro uplatnění odpočtu, jsou-li bez IČ a DIČ?    [2 minuty čtení] Je nutné, aby bylo na fakturách, které chce podnikatel použít pro uplatnění nadměrného odpočtu, uvedeno IČ a DIČ? Následující problematika vychází z jednoho z dotazů, který je převzat z odborných poraden. Ty jsou dostupné všem čtenářům serveru Podnikatel.cz. Odpovídá daňový poradce Jan Molín.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti