<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>

Home

Prodej

Pronájem

Aktuality

Služby

Kontakt

Mapa stránek

<p><p>Ryze česká společnost.</p></p>

Váš partner od roku 1990 </p></p>

„ V naší RK dáváme přednost kvalitě před kvantitou a proto u nás vždy naleznete ty nejkvalitnější služby.“ </p></p>
CZ AJ SK RU
      0,- Info o ceně u RK.
9-2017  šipka 9-2017  šipka
Prodej
Pozemky
Praha 4
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.
Výběr  detail    
Hledám nabízím
    Odměna za tip na nemovitost
    REALITNÍ PORADNA - Novinka
    Inzerce 48 realitních serverů
    NAŠE POPTÁVKA NEMOVITOSTÍ
Hledej:  
        Rozšířené vyhledávání
Email:  
Heslo:  
Zapomenuté heslo ?   Registrace
      0,- Připravujeme.
Chalupa v Jizerkách na kopci u Josefova dolu. Výhled do okolí.  šipka 8-2017  šipka

Prodej

Rekreační objekty

 Jablonec nad Nisou

Chalupa v Jizerkách na kopci u Josefova dolu. Výhled do okolí.

Výběr  detail    
      0,- Info o ceně u RK.
Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.  šipka 9-2017  šipka

Prodej

Pozemky

 Praha 4

Praha 4 - Michle, ulice Na Lánech, podíl na pozemku.

Výběr  detail    
Počasí   Počasí   Počasí
říjen    2017
Po29162330
Út310172431
St4111825
Čt5121926
6132027
So7142128
Ne18152229
 Sabina
  LUKEŠ Reality Praha
 

Financninoviny.cz

 

Novinky.cz

 

Podnikatel.cz

TOPlist
Novinky.cz

Novinky.cz    Zatím poslední nalezený dopis napsaný na Titaniku před jeho potopením byl v sobotu v Londýně vydražen za rekordních 126 000 liber (asi 3,6 miliónu Kč). Je to dosud nejvyšší částka za korespondenci ze slavného zaoceánského parníku, uvedla agentura Reuters. Alexander Oskar Holverson, který plul na lodi s manželkou a patřil mezi oběti, napsal vydražený dopis 13. dubna 1912, tedy den před tím, než luxusní plavidlo narazilo do ledovce.

V ústeckém Mojžíři se údajně kupčilo s hlasy, 200 korun za hlas    Policie prověřuje údajné kupčení s hlasy v problémovém sídlišti Mojžíř v Ústí nad Labem. Podezření se týká okrsku 2016. Volební účast tady byla 19,62 procenta. Podle Českého rozhlasu, který na podezření upozornil, mělo několik desítek lidí dostat po jednom hlasovacím lístku a 200 korun jako odměnu za jeho vhození do urny.

Kam na ideální dovolenou? Nová technologie pozná i nejtajnější přání    Podle čeho se rozhodujete, kam pojedete na dovolenou? Faktorů je jistě hodně — od aktivit, podnebí, krajiny až po finanční možnosti. Mezinárodní cestovní a turistická společnost TUI představila technologii, která na základě čtení mimiky dokáže vyhodnotit, po jaké destinaci člověk skutečně touží a třeba o tom ani sám neví.

Irka tvrdí, že ji na české klinice plastikou zohyzdili    „Plastickou operací ke kráse,“ hlásají billboardy a reklamní šoty klinik zabývajících se plastickou chirurgií v Česku i v zahraničí. Na podobnou reklamu jedné soukromé pražské kliniky zareagovala před osmi lety také Irka Barbara Naughton (39). Místo krásy za málo peněz však u ní plastická procedura údajně vedla k trvalému zohyzdění.

ANO stačilo na mandát 19 tisíc hlasů, zatímco STAN potřebovali dvojnásobek    Zatímco vítězi voleb hnutí ANO stačilo k získání jednoho poslaneckého mandátu něco málo přes 19 tisíc hlasů, ostatní strany potřebovaly mnohem více. Například hnutí STAN, které se do dolní komory probojovalo jako poslední s 5,18 procenty, muselo získat na jeden mandát až 43 tisíc hlasů.

Kdo a s kým aneb jak by mohla vypadat budoucí koalice    Výsledky voleb určily, na jakém půdorysu bude možné skládat budoucí vládnoucí kabinet. Prakticky žádné uspořádání k získání sněmovní většiny 101 hlasu se neobejde bez vítězného hnutí ANO, které má 78 poslanců. Nebývalé množství teoreticky možných koalic je dáno počtem devíti stran, které se do Sněmovny dostaly.

Zkrvavený muž vyskočil na Chebsku na sanitku a rozmlátil čelní sklo    Zakrvácený třicetiletý muž zaútočil v sobotu večer na záchranáře na Chebsku. Sanitku zastavil a holýma rukama rozbil čelní sklo. Opilého muže policisté zadrželi a odvezli do nemocnice, kde jej hlídají.

Divou Baaru inspirují příběhy silných žen    Zpěvačka Bára Vaculíková, která si říká Diva Baara, vydává album Debut. Představuje se na něm v deseti autorských písních na pomezí popu a jazzu, v nichž často nadnesenou formou popisuje a zobecňuje zaběhlé stereotypy různých, leckdy vyhraněných forem partnerských vztahů. V novém singlu Tancuj se mnou představila klip v duchu nového cirkusu.

Do Sněmovny míří i sportovci. V lavicích usedne skokan Janda i hokejista Hnilička    Sportovní dresy vymění za oblek a sněmovní lavice. V dolní komoře totiž zasednou i dva známí sportovci - za hnutí ANO bývalý profesionální hokejový brankař Milan Hnilička, za ODS zase skokan na lyžích Jakub Janda.

Očima Saši Mitrofanova: Cukr a bič, a většina nade vše    Máte pět mandátů, ale vystupujete tady jako vyšetřovatel a soudce! obořil se Jaroslav Faltýnek od Andreje Babiše na Jana Farského ze STAN, který si dovolil říct názor svůj a svého hnutí na ANO – jako na nedůvěryhodnou formaci zde od 51:30. To může být předobraz věcí budoucích. I to, že Faltýnek počet mandátů snížil. Jinak adorace většiny (rusky bolšinstvo) a okřikování nebo zadupávání menšiny do země je vlastní politickému směru, kterému se odvozeně od tohoto ruského slova říká bolševismus. Tyto volby demokraticky vyhrálo Babišovo hnutí hlasy od lidí, kteří demokracii v její liberální podobě nechtějí. Myslí si, že konkrétně jim nic nepřinesla. Kývli na nabídku politiky, která bude postavena na principu cukru a biče. A kdy „vláda bude chodiť za lidma“, jak včera slíbil Babiš. Ten hned po vítězství nabízel pocukrovanou koblihu. Faltýnek ale ve zmíněné debatě ukázal kousek nachystaného biče. Politici mimo Babišovo hnutí teď v povolebním jednání, kde se rovněž budou střídat od ANO cukr a bič, předvedou charaktery. Někomu se to povedlo už předtím. Pavel Bělobrádek najednou zapomněl na vlastní tvrzení, že bude-li výsledek lidovců horší než v minulých volbách, odstoupí z funkce, protože je to ve slušné společnosti samozřejmé zde. Už odstupovat nehodlá. Naopak přirozeným lídrem demokratů, který nekličkuje a otevřeně říká, jak vidí situaci po těchto volbách, se může stát Jan Farský zde. Občané, kteří výsledky těchto voleb považují za zpátečku, která zas nepřinese nic dobrého jim, protože založili své životy na samostatné existenci bez spasitelů, bossů a vůdců, tak mají i ve Sněmovně své zástupce. Podobně jako Farský se projevuje nepřekvapivě Miroslav Kalousek a pokud vydrží s neoblomnou opozičností, kterou vyhlásil Petr Fiala, také ODS, bude to vícero politiků. Třeba se někdy probere z knokautu též někdo z ČSSD. Jinak jsme včerejškem už i formálně vstoupili mezi země s fatálně rozdělenou společností. Bylo to jasné i před volbami, ale chyběl exaktní důkaz, který poskytly. Zájemci o obrázek takové společnosti mají bohatý materiál v Polsku a Maďarsku. Občané s hlubším zájmem o to, jak takové stavy končívají, se mohou ponořit do ruského materiálu. Tam po sto letech nejdříve horké, pak studené občanské války nastala národní katastrofa, kdy se postupně zničilo nebo vyhnalo do ciziny to nejlepší, co by mohlo společnosti zajistit všeobecný prospěch. Včera i u nás ve veřejném prostoru zněly hlasy o vnitřní či vnější emigraci. To bude řešit každý sám za sebe. Zatím může v lednu volit prezidenta.

Čelní srážka aut na Šumavě si vyžádala jednoho mrtvého a šest zraněných    Tragicky skončila nedělní čelní srážka dvou aut na státní silnici I/27 mezi Javornou a Železnou Rudou. Jeden člověk nehodu nepřežil, další šest osob je podle policie zraněných.

Katalánci nechápou postup Madridu, žene je do náruče separatistů    Rozhodnutí španělské vlády uplatnit vůči Katalánsku článek 155 ústavy, který umožňuje omezit práva autonomních oblasti, vyvolal mezi Katalánci prudké reakce. Odmítají ho i umírnění obyvatelé. Barcelona se chce bránit, Madrid zas doufá, že Katalánci budou své vedení ignorovat.

ON-LINE: Povolební jednání se přesouvají do Sněmovny, do Průhonic se lídrům nechtělo    Vyjednávání o budoucím uspořádání Poslanecké sněmovny a vlády jsou už od nedělního rána v plném proudu. Šéf hnutí ANO si pozval do Průhonic lídry všech stran. Některé schůzky se však nakonec uskuteční ve Sněmovně. Povolební situaci sledujeme on-line.

Naprostá většina Čechů šetří energiemi, i tak reálná spotřeba roste    Více než čtyři pětiny Čechů šetří ve své domácnosti energiemi. Nejčastěji tak činí úsporou teplé vody či například nechávají přes zimu některé části domu nebo bytu nevytápěné. Reálná spotřeba domácností však stále roste, za poslední dva roky růst dokonce ještě zrychlil.

Designové a netradiční botníky nejen pro milovníky bot    Za dekorace do bytu nemusíte nutně utrácet velké finanční částky. Pokud máte pěkné oblečení, tak vězte, že i to se může stát skvělou ozdobou - pověšené na stěnách nebo viditelné v otevřených skříních. Stejné je to i u bot. Pokud máte takové, ze kterých se rádi těšíte, proč je neukázat.

Kouzlo shodného jména: ve Sněmovně usedne i poslankyně Babišová    Předseda hnutí ANO Andrej Babiš bude mít ve Sněmovně svoji jmenovkyni. Ve volbách totiž uspěla i Andrea Babišová, která kandidovala v Moravskoslezském kraji z osmého místa. Jde o shodu jmen, s šéfem hnutí ANO příbuzná není.

Leona Machálková: Nervy někdy nechávám odtéct    Působí dojmem silné ženy, přiznává ale, že má i řadu slabostí. „Nestydím se pustit své trable ven, když je to třeba,“ tvrdí. Zpěvačka letos oslavila padesátiny a vrhla se do soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kterou bere jako výzvu.

Jak si vedli lídři voleb ve svých obcích? Doma vyhrálo jen Babišovo ANO a Bartošovi piráti    Volební lídři a předsedové si ve svých obcích často vedli odlišně, než jaký byl zisk jejich stran na celostátní úrovni. Největší podporu doma získalo Babišovo ANO a Bartošova Pirátská strana, která jako jediná ve sledovaných obcích ANO předběhla. Velký úspěch zažilo i hnutí STAN Jana Farského, naopak lídrům SPD a ČSSD se „doma” nedařilo.

Chodce v tmavém oblečení se sluchátky smetlo na Táborsku auto    Sedmadvacetiletého chodce v tmavém oblečení a se sluchátky v uších srazilo v noci na neděli auto na Táborsku. Muž šel po hlavním silničním tahu. Utrpěl těžké zranění a byl převezen do nemocnice.

ANO jednalo s komunisty o prioritách ve Sněmovně    Představitelé hnutí ANO v neděli jednali se zástupci KSČM o povolebním uspořádání a chodu Sněmovny. Podle předsedy KSČM Vojtěcha Filipa bude jejich prioritou zákon o referendu, což prý šéf ANO Andrej Babiš nevyloučil.

Záchranáři vyjížděli během hodiny ke dvěma těžce zraněným dětem. Spadly z kola    Během jedné hodiny záchranáři na severu Moravy ošetřovali dva těžce zraněné dětské cyklisty. Obě děti skončily v péči lékařů Fakultní nemocnice Ostrava.

V Česku začala nová populistická éra, Babišovi Češi věří, píšou západní deníky    Západoevropská média v neděli komentují české volby jako nástup nové populistické éry, protože letošní parlamentní volby v Česku zcela změnily dosavadní politické uspořádání. K šéfovi hnutí Andreji Babišovi poznamenávají, že ačkoli je miliardářem a čelí obvinění z dotačního podvodu, mnohým Čechům dává naději, že otřese systémem. Varují před odklonem od EU a upozorňují na úspěch Tomia Okamury.

S koncem Islámského státu na Blízkém východě brutálně posiluje Al-Káida    S tím, jak ztrácí Islámský stát území pod svou kontrolou, letos přišel o Mosul i Rakku, a vrací se do dob, kdy začínal jako vzbouřenecké hnutí, posiluje Al-Káida. Americký vyslanec v koalici proti IS Brett McGurk, varoval, že v syrské provincii Idlib má Al-Káida největší bezpečný přístav od dob Usámy bin Ládina.

Korejský umělec maluje hyperrealistické obrazy, které jsou k nerozeznání od fotek    Korejský umělec Young Sung Kim vytváří takzvané hyperrealistické obrazy, které vypadají natolik reálně, že připomínají fotky. Korejec doufá, že jednoho dne bude moct uspořádat vlastní výstavu v jednom z velkých mezinárodních muzeí.

Apollo se probouzí s karbonovou kostrou    Jen pár dní nás dělí od představení nového vozu Apollo. Opravdu jen pár. Už 24. tohoto měsíce přijde nový hypersport. A tohle je takový malý závdavek.

Kenny Neal: V Louisianě hudbu milují všichni    Americký bluesový hudebník Kenny Neal je jedním ze tří interpretů, kteří se svou kapelou vystoupí na čtvrtém ročníku Blue Festu. V neděli 22. října kromě něj v Lucerna Music Baru v Praze zahrají Anthony Gomez z Kanady a Petra Börnerová Trio. Kenny Neal, jenž byl v letech 1999 a 2009 za svou hudbu nominován na Grammy, poskytl před blížícím se koncertem Právu rozhovor.

Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Onanie? Sexuální trénink i samoobsluha    Sexuologové dnes mají jasno. Masturbaci vnímají jako neškodnou a v mnoha ohledech dokonce prospěšnou aktivitu. Nebylo tomu tak vždycky. Dlouhá staletí byla považovaná za jednání škodlivé, politováníhodné a nepřirozené, ale často také chorobné a zvrhlé. V dobách španělské inkvizice mohlo stát člověka dokonce život, pokud ho při ní přistihli nebo pokud se k ní přiznal.

Jeskynní chrám, kde se vám bude tajit dech – Khao Luang    Není v hledáčku cestovních kanceláří a i to mu dodává trochu jinou atmosféru. Jeskynní chrám Khao Luang je velmi autentickým místem. Když sem dorazíte brzo ráno, může se vám klidně stát, že tu budete úplně sami. Je to jedno z míst v Thajsku, která byste určitě měli navštívit.

Hůrka: odstřelený kostel, kaple s děsivou historií, horské jezero i zurčící potok    Šumavská Hůrka nedaleko Prášil bývala významnou, života plnou obcí. Potkal jí osud mnoha zaniklých míst, v případě Hůrky spjatý s naprostou neúctou k mrtvým. Dnešní tichý klid místa tyto časy však stále připomíná. Milovníkům přírody pak je určeno blízké čarovné horské jezero a cesta podle potoka.

Obézní pes zhubl 50 kilogramů, inspiroval i své majitele    Když kanadští dobrovolní ochránci přírody objevili australského ovčáka Buddyho, nevěřili svým očím. Trpěl neuvěřitelnou nadváhou, která ho omezovala v pohybu. Ačkoliv mu veterináři nedávali velké šance na přežití, pes díky pomoci dobrovolníků zhubl o 50 kilogramů a těší se výbornému zdravotnímu stavu, napsal deník Daily Mail.

RECENZE: Marilyn Manson v jistotách    Od konce 80. let Američan Marilyn Manson, vlastním jménem Brian Hugh Warner, provokuje. Zpívá o satanovi, sexu, podivných lidech, drogách – a to všechno mu vytvořilo osobitou pozici na scéně, ze které především v 90. letech její vývoj výrazně ovlivňoval. Heaven Upside Down je jeho desáté studiové album.

Francie ruší daň z bydlení    Dolní komora francouzského parlamentu schválila v sobotu postupné zrušení daně z bydlení, což je jeden ze stěžejních slibů prezidenta Emmanuela Macrona. Daň se bude od roku 2018 snižovat až k úplné nule v roce 2020. Dotkne se zhruba 80 procent domácností, upozornila agentura AFP.

V Hradci někdo polil barvou školu, v níž se konají volby    Královéhradecká policie šetří pravděpodobný přestupek proti majetku, kdy neznámý pachatel polil barvou budovu školy v Bezručově ulici, v níž se nachází jedna z volebních místností. Právu to potvrdil policejní mluvčí Jan Čížkovský.

Bitcoin dosahuje nového maxima. Za pouhý den vzrostla hodnota o 10 000 korun    Virtuální měna bitcoin neúnavně posiluje, za pouhých 24 hodin se hodnota zvýšila o více než 10 000 korun. Jedna virtuální mince se tak aktuálně obchoduje za bezmála 133 tisíc korun.

Otakar Brousek: Fascinuje mě mizející svět    „Jste po dovolené, že jste tak v pohodě?“ neudržela jsem se a otázala se rozesmátého herce Otakara Brouska, kterému nikdo neřekne jinak než Ťulda. „Ne, jen se už nestresuju,“ odpověděl a já mu to věřila. Letošního šedesátníka můžeme vidět v seriálech Ohnivý kuře a Specialisté, jeho domovskou scénou zůstává už řadu let pražské Divadlo na Vinohradech.

Bývalý somálský pirát se pokouší o nový začátek ve Francii    Mohamed Mahamoud začal v somálském regionu Puntland pracovat jako rybář už ve 13 letech. Nikdy netoužil opustit rodnou zemi, protože miluje moře. Pak jej ale souhra nepříznivých okolností zavedla ke skupině pirátů a tato cesta skončila až ve francouzském vězení. Na jaře byl Mahamoud propuštěn a nyní chce ve Francii „zrekonstruovat svůj život”, napsala agentura AFP.

Za starý Ford Sierra zaplatil sběratel 3,5 miliónu korun    Ford Sierra byl kdysi skvělým autem. V benzínovém dvoulitru to bylo postrevoluční „žihadlo“. A co teprve verze RS! To už tehdy bylo auto pekelně drahé i v ojetině, natož dnes. Ale 3,5 miliónů korun, které nedávno dal jeden sběratel za jedno takové auto?

Zahrada, která po celý rok ladí s moderní architekturou domu    Před osmi lety se naši hostitelé rozhodli pro vytvoření moderní zahrady s přírodními akcenty. Naplnili své představy o venkovním prostoru a vymysleli přitažlivé řešení s použitím běžných prvků a materiálů.

Halucinogenní houby by mohly pomáhat pacientům s těžkou depresí    Halucinogen, který se nachází v ”magických houbičkách“, nejspíš dokáže naprosto přenastavit mozky lidí trpících těžkou, neléčitelnou depresí. Přináší tak další možnosti léčby, tvrdí odborníci.

Zemi o víkendu zasype roj orionidů, půjde o velké vesmírné představení    Na noční obloze bude o víkendu k vidění jedno z nejpůsobivějších vesmírných představení roku. Do atmosféry vstoupí meteorický roj orionidů. K vidění by mělo být patnáct až třicet padajících hvězd za hodinu. Podle předpovědi budou orionidy nejlépe pozorovatelné v pátek po setmění a během večera, kdy by mělo být nad převážnou částí Česka jasno.

Provozovatelé billboardů sami odstraní část poutačů u silnic    Provozovatelé billboardů u silnic a dálnic sami odstraní poutače, na něž je ve výzvě upozornilo ministerstvo dopravy. Změnu v postoji oznámil mluvčí Svazu provozovatelů venkovní reklamy Lukáš Váňa.

Úřad zahájil kontrolu e-shopu Mall.cz kvůli úniku 750 tisíc hesel zákazníků    Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) zahájil na začátku října kontrolu internetového obchodu Mall.cz. Zaměří se na zabezpečení osobních údajů zákazníků společnosti, která po hackerském útoku přišla téměř o 750 tisíc údajů o svých klientech, oznámil úřad v pátek.

Bývalý šéf Lamborghini Winkelmann nově povede Bugatti    Francouzský výrobce hypersportovního modelu Chiron bude mít od nového roku nového šéfa. Stephan Winkelmann (53) vystřídá Wolfganga Dürheimera (59) na pozici Prezident of Bugatti Automobiles S.A.S. Dürheimer na vlastní žádost odchází po pěti letech v čele Bugatti.

Technická univerzita v Ostravě podporuje budoucí podnikatele    Na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava odstartoval pátý ročník programu na podporu podnikání jménem Green Light. Zájemci mohou své podnikatelské nápady přihlašovat až do poloviny listopadu. Autory desítky nejlepších čekají několikaměsíční tréninky a semináře, které jim mají pomoci při rozjezdu podnikání. Utkají se také o ceny v hodnotě půl miliónu korun.

Zájem o Nintendo Switch neutichá. Prodeje se šplhají do miliónů    Přestože je Nintendo Switch na pultech obchodů již od letošního března, poptávka po této televizní konzoli stále neutichá. Dokládají to údaje o prodejnosti z USA, kde počet hráčů, kteří si přístroj pořídili, přesáhl hranici dvou miliónů. Upozornil na to server Game Informer.

Plánujete přechod na solární systém? S přípravami začněte už na podzim    Pokud přemýšlíte o pořízení vlastního solárního zařízení k získávání sluneční energie, je podzim ideální dobou pro pečlivé naplánování a přípravu, doporučují odborníci ze Solární asociace. Systém je třeba mít dobře navržený, aby se odchod od dosavadního dodavatele energie rodině vyplatil a nezatížil ji nadměrně finančně, tak i starostmi.

Genetici vyšlechtili Čapkovu modrou chryzantému    Kvetoucí rostliny patří bezesporu k tomu nejkrásnějšímu, co v přírodě vzniklo a vzniká. Genoví inženýři si ale myslí, že mohou být – alespoň v některých ohledech – lepší než příroda. Konkrétně japonským vědcům se podařilo pomyslně vstoupit do fantazie spisovatele Karla Čapka a stvořit modrou chryzantému. To skutečně není obvyklá barva dané květiny...

Chytré destičky do podlahy či dlažby mění kroky v energii    Není to žádný zapomenutý trik alchymistů na pražském dvoře Rudolfa II. Autor startupu Alessio Calcagni (33), inženýr elektroniky z Nuora na Sardinii, říká, že je to výsledek tříletého vývoje. Vyrobil chytré destičky určené do podlahy či dlažby, které dovedou měnit kroky v elektrickou energii.

Firmy hojně využívají profesionální překlady    S překlady od profesionálů má dle průzkumu zkušenost každý třetí člověk. Více než 75 procent z nich využívá překladatelské služby k profesním či firemním účelům, jen výjimečně pro akademické práce nebo osobní doklady. Nejvíce překladů bylo zaznamenáno v ČR v oblasti IT a techniky. Nejčastěji poptávanými jazyky jsou angličtina a němčina v kombinaci s češtinou.

Do Prahy má namířeno známý italský michelinský šéfkuchař    Není to zrovna každý den, kdy může Česká republika přivítat michelinského kuchaře. Počátkem příštího týdne se ve dvou pražských restauracích mihne jedna z hvězd italské gastronomie Riccardo Agostini. Ten stojí za romantickou venkovskou restaurací Il Piastrino v Pennabili, která drží jednu michelinskou hvězdu.

Poplatky za výběr z bankomatu Čechům vadí, zdarma to jde jen s podmínkami    Poplatky za výběr hotovosti z bankomatu jsou stále trnem v oku většině lidí, považují je za neopodstatněné. Dokonce devíti z deseti oslovených vyloženě vadí, že musí zaplatit za výběr z bankomatu své banky. Právě kvůli poplatkům pak každý čtvrtý klient výběry omezuje. Dvě pětiny lidí by dokonce zvažovaly přechod k jiné bance, kdyby měly výběry zdarma.

Podmínkou úspěchu firem je různorodost pracovních týmů    Světové i české firmy věří, že hlavním tahounem ekonomiky v blízké budoucnosti budou inovace a digitální technologie. Mají však problémy s vytvářením inovačních týmů a jen pomalu budují kompetence v on-line marketingu. Vyplývá to z výzkumu mezi šesti stovkami manažerů z celého světa, který realizovala společnost Stanton Chase. Firmám by prý mohla pomáhat pestrost jejich týmů.

Nejlepším ležákem světa je pivo Hofmeister Helles    Britská pivní značka Hofmeister Helles slaví velký úspěch - na 2017 Beer Awards byl totiž jejich ležák korunován jako nejlepší na světě. Jako první vůbec dostal pět hvězd. Letos proběhl však teprve druhý ročník těchto ocenění, které mnozí s nadsázkou nazývají pivními Oskary. Piva jsou hodnocena pomocí slepého testování.

Zanedbání péče o komín může přijít draho    Hasiči a pojišťovny na začátku nové topné sezóny upozorňují, že mnoho českých domácností stále podceňuje údržbu kotlů a komínů. Často tak riskují vznik požáru s možnými tragickými důsledky. Zanedbání péče o komín může mít za následek požár i otravu oxidem uhelnatým a toxiny z plynových spotřebičů. Pojišťovny také mohou odmítnout výplatu pojistného plnění.

LUKEŠ Reality Praha

Praha.eu - portál hl. města Prahy.

Kup-nemovitost.cz

Web-Recenze - Bydlení, nemovitosti

KontaktyFirem.cz

Realt.cz

Mobilheimy celoroční